
Pågående nätauktioner vecka 11-14 hos Auktionshus med specialister på värdering och avyttring av bl a gymkonkursbon, gymmaskiner, dödsbon, varulager, bolag
Pågående nätauktioner vecka 11-14 hos Sveriges Alla auktionshus med SPÄNNANDE GYMAUKTIONER ONLINE
SPÄNNANDE GYMAUKTIONER ONLINE!
Gymauktioner.se är försäljningskanal för GymAuktioner Sverige AB specialister på värdering och avyttring av bl a konkursbon, dödsbon, varulager, maskiner, verktyg och hela företag. Här kan du buda på hela auktioner eller på enstaka varor. Allt tryggt och rätt värderat, enkelt och säkert online. Och det finns nästan inga gränser för vad du kan hitta.Gymauktioner Sverige är för det första en auktionsfirma som auktionerar, förmedlar och säljer kompletta begagnade Gym, nya & begagnade Löpband, Crosstrainers, Motionscyklar, Spinningcyklar och 100-tals begagnade gymmaskiner. Vi har har även 1000-tals nya funktionella träningsredskap och hemmagymprodukter. Våra varumärken i begagnade produkter är Technogym, Life Fitness, Precor, Startrac. Våra nya varumärken är GrandMaster by GymPartner, Ziva, Eurosport, Allstrength & Impulse. Förmedling av inlämnares egendom genom fysiska auktioner på plats eller våra Internetauktioner. Vi levererar med GymSupportens egna lastbilar i både Göteborg och Stockholmsområdet. Vi samarbetar med följande auktionshus:
Pågående nätauktioner vecka 11-14
GymAuktioner Sverige KlaravikFinasiering av Pågående nätauktioner vecka 11-14
GymPartner Finance är specialist på finansiering av produkter och digitala tjänster till företag i gym och fitness branschen.
För oss är finansiering mer än att bara låna ut pengar. Vi ser det som en helhetslösning som skapar värde och stödjer både våra samarbetspartners och slutkunders tillväxt och ambitioner. GymPartner Finance strävar efter att ge företag nya idéer om hur de använder utrustningen istället för att äga den. Våra tjänster omfattar bl a hyra, leasing, säljfinansiering, avbetalning samt administration och hantering av risker och tillgångar.