GymPartner Träningsutrustning i Mölndal

Martin MaXimus Börjesson, har sedan 1983 bedrivit handel med gymutrustning & förmedlat kompletta gym från de största Gym Leverantörerna.

GymPartner Träningsutrustning i Mölndal, säljer främst kompletta begagnade Gym & Löpband. Crosstrainer. Motionscykel. Spinningcyklar från de världsledande tillverkarna Precor, Life Fitness, Cybex. 6 månaders reservdelsgaranti ingår.

GymPartners ägare, Martin MaXimus Börjesson, grundare och ägare av GymPartner Träninsutrustning i Mölndal AB, har tagit lärdom av visdomsorden “ Syns du inte- Finns du inte” – vilket genomsyrar hela verksamheten.

Han har varit företagare inom gymbranschen sedan 1979, då han startade sitt första gym. Genom åren har det blivit 47 stycken gymanläggningar.

GymPartner Träningsutrustning i Mölndal, säljer främst kompletta begagnade Gym & Löpband. Crosstrainer. Motionscykel. Spinningcyklar från de världsledande tillverkarna Precor, Life Fitness, Cybex. 6 månaders reservdelsgaranti ingår.  Martin MaXimus Börjesson, har sedan 1983 bedrivit handel med gymutrustning & förmedlat kompletta gym från de största Gym Leverantörerna.  GymPartners ägare, Martin MaXimus Börjesson, grundare och ägare av GymPartner Träninsutrustning i Mölndal AB, har tagit lärdom av visdomsorden “ Syns du inte- Finns du inte” – vilket genomsyrar hela verksamheten. Han har varit företagare inom gymbranschen sedan 1979, då han startade sitt första gym. Genom åren har det blivit 47 stycken gymanläggningar.

Martin Maximus Börjesson har sålt mer än 700+ kompletta begagnade gym på 40 år. Många av dessa finns på vår karta över GymPartners utvalda partners

Martin MaXimus Börjesson. Sedan 1983 har han bedrivit handel med gymutrustning & förmedlat kompletta gym från de största Gym Leverantörerna. Martin MaXimus är grundare och ägare av gymföretaget GymAuktioner. Martin MaXimus Börjesson är också grundare och ägare av GymPartner Träninsutrustning i Mölndal AB, har tagit lärdom av visdomsorden “Att syns du inte-Så finns du inte” – vilket genomsyrar hela verksamheten. Han har varit företagare inom gymbranschen sedan 1979, då han startade sitt första gym.  Genom åren har det blivit 47 stycken anläggningar. Martin Maximus Börjesson har sålt mer än 700+ kompletta begagnade gym på 40 år. Många av dessa finns på vår karta över GymPartners utvalda partners Hey, I’m a Small Business Owner, Personal Trainer, and Designer in Gothenburg, Sweden.  I am a fan of gym, business, and design. More content coming soon! :) In the meantime you can find me here or on about.me  GymPartner Träningsutrustning i Mölndal AB, Nämndemansgatan 17, 431 33 Mölndal+4676-393 30 57 maximus@gympartner.nu.

Martin MaXimus Börjesson & GymPartner Träningsutrustning – Vill hjälpa dig att lyckas med din dröm att öppna eget gym

Martin säger; ”- Jag hade själv inte klarat mig idag om jag drev mina gym som jag gjorde under 80- och 90-talet. ”Vi på GymPartner brinner innerligt för att hjälpa dig att lyckas med din dröm att öppna eget gym.

En helhetslösning – i alla avseende – som fungerar så smidigt och lönsamt som möjligt – redan från första dagen.

Martin Maximus Börjesson har sålt mer än 700+ kompletta begagnade gym på 40 år.

Många av dessa finns på vår karta över GymPartners utvalda partners

  1. Läs om Ånäskliniken-040Massage träningsfilosofi mm.
  2. Benmaskiner hos GymAuktioner
  3. Frakter av Gym hos Gymfraktarna
  4. Finansiering av Gym hos GymPartner Finance
  5. Service av Motionsredskap hos GymSupporten
  6. Skyltreklam